Fotografia wizerunkowa

  

Prezentacja produktów w wersji papierowej?
To nadal jest popularna metoda reklam 

PORTRET KORPORACYJNY

Do czego potrzebny jest nam portret? Paweł Tkaczyk na swoim blogu paweltkaczyk.com pisze jak ważna jest silna marka osobista, która pomaga w znalezieniu wymarzonej pracy, jest świetną przewagą w negocjacjach z klientami zwłaszcza gdy jest się freelancerem, tworzy także Twój wizerunek eksperta. Jej budowanie to proces, który powinien mieć jednak solidne podstawy. Od czego zacząć? Z pewnością od profesjonalnych zdjęć.

Jak nas widzą tak nas piszą. Badania psychologiczne mówią, iż pierwsze wrażenie ma decydujący wpływ na dalsze sprawy biznesowe. Dlatego tak ważne jest profesjonalne zdjęcie biznesowe - na wizytówce, w stópce e-maila, na identyfikatorze... Nie można tego zaniedbać. Spójność, profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół to jest podstawa każdego PR personalnego. Zadbaj o to!

 

Tagi: fotografia produktowa fotografia reklamowa fotografia packshot fotografia packshot DUCH fotografia packshot 360 stopni fotografia beauty fotografia fashion fotografia mody dziecięcej fotografia lifestyle fotografia wnętrz fotografia architektury fotografia kulinarna fotografia wizerunkowa fotografia reporterska grafika surrealistyczna skład katalogów Łódź

Co mnie wyróżnia?

Nieszablonowy optymizm w podejściu do życia, komunikatywność, pracowitość oraz ekspresyjna otwartość na każde nietypowe sugestie.
A dodatkowo, co jest bardzo ważne we współpracy z klientem to:

  • Profesjonalizm
  • Kreatywność
  • Terminowość - stosunkowo szybka realizacja zdjęć!
  • Uporczywość w dążeniu do celu

Warto ze mną współpracować! Zadzwoń i sam się przekonaj!